Medewerkers

De adviseurs van Van der Fluit Assurantiën maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Vestiging 's-Hertogenbosch

Patrick van der Fluit

Directeur / Allround verzekeringsadviseur patrick@vanderfluit.nl

Nicky van Schaijk

Volmachtbeheerder / Senior Adviseur Zakelijk nicky@vanderfluit.nl

Peter Koesen

Pensioenspecialist / Allround verzekeringsadviseur peter@vanderfluit.nl

Eefje van Dun

Financieel adviseur eefje@vanderfluit.nl

Angela Stokman

Schadebehandelaar angela@vanderfluit.nl

Marielle van den Bosch

Schadebehandelaar marielle@vanderfluit.nl

Lisanne van der Graaf

Schadebehandelaar lisanne@vanderfluit.nl

Wesley Megens

Adviseur Particulier wesley@vanderfluit.nl

Diana van Berkom

Adviseur Particulier diana@vanderfluit.nl

Martijn in 't Groen

Adviseur Particulier martijn@vanderfluit.nl

Rachelle Charlier

Administratief medewerker rachelle@vanderfluit.nl

Elly van den Heuvel

Backoffice medewerkers elly@vanderfluit.nl

Christel Hanff

Adviseur Particulier christel@vanderfluit.nl

Gijs Aarts

Adviseur Zakelijk gijs@vanderfluit.nl

Korneel van den Heuvel

Allround verzekeringsadviseur / Hypotheekadviseur korneel@vanderfluit.nl

Vestiging Breukelen

Kees van den Bosch

Schadebehandelaar kees@vanderfluit.nl

Petra Reinders

Volmachtbeheerder / Adviseur Zakelijk petra@vanderfluit.nl

Fred Vergeer

Backoffice medewerker fred@vanderfluit.nl

Paula van der Sluys

Adviseur Particulier paula@vanderfluit.nl

Joyce Versteeg

Adviseur Particulier / Schadebehandelaar joyce@vanderfluit.nl

Jeannette Grimmelikhuijsen

Adviseur Particulier jeannette@vanderfluit.nl

Jos van der Wind

Pensioenspecialist / Allround verzekeringsadviseur jos@vanderfluit.nl