Medewerkers

De adviseurs van Van der Fluit Assurantiën maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


Vestiging 's-Hertogenbosch

Patrick van der Fluit

Directeur / Allround verzekeringsadviseur patrick@vanderfluit.nl

Nicky van Schaijk

Volmachtbeheerder / Senior Adviseur Zakelijk nicky@vanderfluit.nl

Peter Koesen

Pensioenspecialist / Allround verzekeringsadviseur peter@vanderfluit.nl

Eefje van Dun

Financieel adviseur eefje@vanderfluit.nl

Angela Stokman

Schadebehandelaar angela@vanderfluit.nl

Marielle van den Bosch

Schadebehandelaar marielle@vanderfluit.nl

Kees van den Bosch

Schadebehandelaar kees@vanderfluit.nl

Lisanne van der Graaf

Schadebehandelaar lisanne@vanderfluit.nl

Wesley Megens

Adviseur Particulier wesley@vanderfluit.nl

Diana van Berkom

Adviseur Particulier diana@vanderfluit.nl

Martijn in 't Groen

Adviseur Particulier martijn@vanderfluit.nl

Truus Menting

Administratief medewerker truus@vanderfluit.nl

Petra Reinders

Volmachtbeheerder / Adviseur Zakelijk petra@vanderfluit.nl

Rachelle Charlier

Administratief medewerker rachelle@vanderfluit.nl

Elly van den Heuvel

Backoffice medewerkers elly@vanderfluit.nl

Christel Hanff

Adviseur Particulier christel@vanderfluit.nl

Gijs Aarts

Adviseur Zakelijk gijs@vanderfluit.nl

Korneel van den Heuvel

Allround verzekeringsadviseur / Hypotheekadviseur korneel@vanderfluit.nl

Fred Vergeer

Backoffice medewerker fred@vanderfluit.nl

Anouk van der Wijst

Frontoffice medewerker anouk@vanderfluit.nl