Medewerkers

De adviseurs van Van der Fluit Assurantiën maken werk van een goed advies. Dat begint bij een gesprek om uw persoonlijke situatie te inventariseren. Op basis hiervan wordt uitgebreid onderzocht wat voor u de best passende oplossing is. Dit vereist veel vakkennis, ervaring en up-to-date kennis van de markt. Onze adviseurs zitten dus regelmatig achter de studieboeken om hun kennis actueel te houden, zodat wij u van een goed advies te kunnen blijven voorzien.

Maak hieronder kennis met onze adviseurs en ondersteunende medewerkers:


's-Hertogenbosch

Patrick van der Fluit

Directeur / Allround verzekeringsadviseur patrick@vanderfluit.nl

Nicky van Schaijk

Volmachtbeheerder / Senior Adviseur Zakelijk nicky@vanderfluit.nl

Peter Koesen

Pensioenspecialist / Allround verzekeringsadviseur peter@vanderfluit.nl

Marielle van den Bosch

Schadebehandelaar marielle@vanderfluit.nl

Lisanne van der Graaf

Schadebehandelaar lisanne@vanderfluit.nl

Diana van Berkom

Adviseur Particulier diana@vanderfluit.nl

Martijn in 't Groen

Adviseur Particulier martijn@vanderfluit.nl

Rachelle Charlier

Administratief medewerker rachelle@vanderfluit.nl

Elly van den Heuvel

Backoffice medewerkers elly@vanderfluit.nl

Christel Hanff

Medewerker Volmacht christel@vanderfluit.nl

Korneel van den Heuvel

Allround verzekeringsadviseur / Hypotheekadviseur korneel@vanderfluit.nl

Karin Strijbosch

Schadebehandelaar karin@vanderfluit.nl

Nadine Tervoort

Adviseur Particulier nadine@vanderfluit.nl

Annelies Metternich

Schadebehandelaar annelies@vanderfluit.nl

Renate Blauw

Adviseur Particulier renate@vanderfluit.nl

Jessica van Egeraat

Adviseur Zakelijk jessica@vanderfluit.nl

Peep van de Wal

Schadebehandelaar peep@vanderfluit.nl

Mark van de Pol

Schadebehandelaar mark@vanderfluit.nl

Breukelen

Kees van den Bosch

Schadebehandelaar kees@vanderfluit.nl

Petra Reinders

Volmachtbeheerder petra@vanderfluit.nl

Fred Vergeer

Backoffice medewerker fred@vanderfluit.nl

Joyce Versteeg

Adviseur Particulier / Schadebehandelaar joyce@vanderfluit.nl

Vlijmen

Bart de Gouw

Hypotheekadviseur / Allround verzekeringsadviseur bart@vanderfluit.nl

Jan Doedens

Pensioenspecialist / Hypotheekadviseur / Allround verzekeringsadviseur jan@vanderfluit.nl

Marike van den Dungen

Adviseur particulier marike@vanderfluit.nl

Angelique Moes

Verzuimspecialist / Adviseur zakelijk angelique@vanderfluit.nl

Mignon Donkers

Adviseur particulier mignon@vanderfluit.nl

Nursen Gurcu

Adviseur zakelijk nursen@vanderfluit.nl

Esther Legierse

Adviseur particulier esther@vanderfluit.nl

Monique Sagt

Backoffice medewerker monique@vanderfluit.nl